Ending, który dotychczas słyszeliśmy pod koniec odcinków "Free!" możemy teraz usłyszeć w wersji orkiestralnej. Udostępnił go Tripel na stronie internetowej Bandcamp, który zamieszcza tam również wersje orkiestralne innych piosenek.
Wersja oryginalna:
A waszym zdaniem, która wersja jest lepsza? Chcielibyście więcej takich coverów, czy też odwrotnie?