Ten isekai lubią wszyscy. 4. sezon serii anime otrzymał termin premiery!

Ten isekai lubią wszyscy. 4. sezon serii anime otrzymał termin premiery!

Znamy termin premiery nowych odcinków serii "That Time I Got Reincarnated as a Slime".

Już we wrześniu ogłoszono, że powstanie 4. sezon serii anime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Tensei Shitara Slime Datta Ken). Teraz firma Bandai Namco Filmworks podzieliła się terminem premiery nowych odcinków tej lubianej produkcji.

Rimuru-sama powróci w 4. sezonie już w kwietniu 2026 roku. 

Ten isekai lubią wszyscy. 4. sezon serii anime otrzymał termin premiery!

 

Mogłoby się wydawać, że 4. sezon to już całkiem sporo. Okazuje się jednak, że nadciągająca seria będzie absurdalnie długa. Nadciągający 4. sezon zostanie wyemitowany w 5 częściach, z czego 2 dostaniemy od razu, a na resztę trochę poczekamy.

Co to właściwie oznacza? 

W kwietniu 2026 roku rozpocznie się nieprzerwana emisja 2 części odcinków, czyli 24 odcinków. Potrwa ona do września 2026 roku. Potem nastąpi krótka przerwa i ruszy emisja kolejnych części (w jeszcze nieznanym układzie). Oznacza to, że ostatecznie 4. sezon obejmie aż 60 odcinków (5x12).

That Time I Got Reincarnated as a Slime to historia mężczyzny, który po śmierci odradza się w innym świecie, ale zamiast ludzkiej formy otrzymuje postać galarety (slime). Szybko okazuje się jednak, że Rimuru nie jest to żadna przeszkoda, a raczej ogromna pomoc w jego nowej misji - budowie potężnego mocarstwa.

Pierwszy sezon serii anime zadebiutował w 2018 roku, a druga seria pojawiła się w dwóch częściach w 2021 roku. Trzecia seria była emitowana od kwietnia do września 2024 roku. W listopadzie 2022 roku do kin wszedł oryginalny film anime That Time I Got Reincarnated as a Slime: The Movie - Scarlet Bond (Tensei shitara Slime Datta Ken Movie: Guren no Kizuna-hen). 

Czekacie na pwrót tego anime?