Fani narzekają, a 2. sezon tej serii anime właśnie dostał zwiastun

Fani narzekają, a 2. sezon tej serii anime właśnie dostał zwiastun

Udostępniono zapowiedź kontynuacji anime "The Beginning After the End".

Seria anime The Beginning After the End (Saikyou no Ousama, Nidome no Jinsei wa Nani wo Suru?) to jeden z największych niewypałów tego roku, a przynajmniej tak uważają fani oryginalnej web novel. Studio A-CAT nie zwalnia tempa i już kilka miesięcy temu oficjalnie ogłoszono, że drugi sezon tego tytułu zadebiutuje w kwietniu 2026 roku.

Teraz w ręce widzów oddano zapowiedź nowych odcinków. Czy kontynuacja będzie w stanie podnieść jakość tego anime? Przekonamy się już niedługo.

The Beginning After The End opowiada ekscytującą historię Króla Greya — niegdyś potężnego władcy, który odradza się w tętniącym życiem świecie magii, mitycznych stworzeń i epickich bitew. Teraz żyjąc jako Arthur Leywin, chłopiec o nieodkrytym potencjale, odkrywa, że jego nowe życie pełne jest niebezpieczeństw i przygód na każdym kroku.

Od opanowywania potężnych zaklęć po stawianie czoła groźnym wrogom — Arthur musi wykorzystać swoje umiejętności i spryt, by chronić bliskich i odkryć tajemnice swojej tajemniczej reinkarnacji. Po drodze spotyka przyjaźń, wyzwania i przeznaczenie, które może odmienić cały otaczający go świat.

Fani narzekają, a 2. sezon tej serii anime właśnie dostał zwiastun

Fani web novel narzekali na jakość animacji dostarczoną przez studio A-CAT, oraz na tempo ekranizacji. Trzymajmy kciuki, aby ta ceniona opowieść wypadła lepiej w zbliżającym się drugim sezonie.

Planujcie seans nowych odcinków?