Zbliża się moment, na który czekali nie tylko subskrybenci Netfliksa, ale przede wszystkim fani anime z całego świata. Przedstawiciele giganta streamingu udostępnili pierwszą galerię zdjęć pochodzącą z serialu aktorskiego Cowboy Bebop.

Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, premiera na Netfliksie odbędzie się już jesienią. Teraz poznaliśmy dokładny termin - 19 listopada 2021 roku. Sprawdźcie na poniższych ujęciach, jak będą prezentowali się główni bohaterowie tej wyczekiwanej produkcji.

 

dvdfefefdffgfgdfgddsdvsdvsd

 

Opis: Akcja tej produkcji zostanie osadzona w przyszłości. W centrum wydarzeń znajdą się Spike Spiegel i jego partner, Jet Black, którzy w towarzystwie kilku kompanów przeżywają szalone przygody, jednocześnie wykonując różne zlecenia i pełniąc funkcję łowców nagród.

Scenariusz serialu aktorskiego Cowboy Bebop przygotował Chris Yost (Thor: Mroczny Świat, Thor: Ragnarok), a funkcję producenta objął Marty Adelstein (Skazany na śmierć, Teen Wolf). Pozycję konsultanta pełni główny twórca oryginalnej serii anime, Shinichiro Watanabe.

Główne role to: John Cho jako Spike Spiegel, Mustafa Shakir jako Jet Black, Daniella Pineda jako Faye Valentine, Alex Hassell jako Vicious, oraz Elena Satine jako Julia. Poza nimi w obsadzie pojawią się:

  • Geoff Stults jako Chalmers, były partner Jeta
  • Tamara Tunie jako Ana, Właścicielka klubu Marsjanin
  • Mason Alexander Park jako Gren, prawa ręka Any
  • Rachel House jako Mao, Capo Białych Tygrysów
  • Ann Truong jako Shin, jedno z bliźniąt podległych Viciousowi
  • Hoa Xuande jako Lin, jedno z bliźniąt podległych Viciousowi

Oryginalna seria anime Cowboy Bebop była emitowana w latach 1998 - 1999. Serial aktorski trafi na Netflix już 19 listopada 2021 roku.