Dokładnie 10 września 2020 roku na półki japońskich księgarni trafi ostatni (#32) tom light novel Mahōka Kōkō no Rettōsei (The Irregular at Magic High School). Okazuje się jednak, że nie będzie to koniec tej historii. Na oficjalnym koncie Twitter serii przeczytamy, że wkrótce zadebiutują dwa sequele dzieła Tsutomu Satou.

Po pierwsze, jesienią 2020 roku zadebiutuje light novel o tytule Zoku Mahōka Kōkō no Rettōsei Magian Company (Sequel The Irregular at Magic High School Magian Company) . Ta pozycja skupi się wokół Tatsuyi i jego przyjaciół, ktorzy ukończyli już liceum.

fdb

 

Po drugie, na początku 2021 roku zadebiutuje light novel Shin Mahōka Kōkō no Rettōsei Cygnus no Otome-tachi (New The Irregular at Magic High School Maidens of Cygnus). Ten tytuł opowie losy nowych uczniów, którzy rozpoczęli naukę w liceum, do któreo uczęszczał Tatsuya. Głównymi bohaterkami będą Arisa i Marika, które już 10 lipca otrzymały własny prequel (można go znaleźć tutaj).

 

vdsb

 

Przypominamy również, że w październiku 2020 roku rozpocznie się emisja drugiego sezonu serii anime Mahōka Kōkō no Rettōsei. Pozycja ta miała pierwotnie zadebiutować już tego lata, ale została opóźniona przez Koronawirusa.