Niech Wrocław tej zimy ogarnie klimat pięknego i głębokiego uczucia – miłości! 
Tak! Stolica Dolnego Śląska zapełni się różem i serduszkami, bo 24-25 lutego odbędzie się kolejna edycja znanego wszystkim zakochanym (i nie tylko) konwentu Aishiteru 2018!


Tegoroczne wydarzenie – choć trzymane w podobnym klimacie jak co roku – będzie tryskało magią i klimatem, którego nie poczujecie na innych konwentach. Piękna konwencja, wystawcy, zróżnicowane prelekcje i atrakcje to tylko część tego, co czeka na Was we Wrocławiu.
Masz już kogoś? Zabierz swoją drugą połówkę ze sobą. Jesteś wolny i szukasz tego jedynego/tej jedynej? Na Aishiteru na pewno znajdziesz swoją bratnią duszę! 


W planach mamy romantyczne LARPy, niepowtarzalnych wystawców, fantastyczne planszówki oraz gry wideo, Śluby Konwentowe,  warsztaty robienia czekoladek, Quizówka dla par oraz znany wielu Speed Dating, który stał się już tradycją Aishiteru! 


Czy warto jechać? Pewnie, że tak! Dlaczego? Bo Aishiteru 2018 to nowa organizacja, świeższe spojrzenie na konwent i wielkie ambicje, by stworzyć niepowtarzalne wydarzenie, które każdy uczestnik będzie dobrze wspominać! 
Serdecznie zapraszamy na Aishiteru 2018, które odbędzie się 24-25 lutego 2018 we Wrocławiu!

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie internetowej, oraz fanpage'u.
 

Tagi Konwenty