Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję festiwalu kultury Ryucon, która odbędzie się 28-30 lipca w Krakowie.

Na Ryukaido nadchodzi czas egzaminów, tłumy uczniów przybywają, by spróbować swoich sił w egzaminach wstępnych i dostać się na wymarzone uczelnie. Każdy jest zdeterminowany, by uzyskać jak najlepszy wynik, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie :)

Nad całą procedurą czuwać będzie grono pedagogiczne, których przedstawicieli będzie można znaleźć w Pokoju Nauczycielskim. Nauczyciele chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i pomogą poprawić wyniki.
Przy wejściu na konwent razem z informatorem otrzymasz specjalny dokument umożliwiający kolekcjonowanie punktów: „Dzienniczek ucznia”.
Za zajęcie premiowanych miejsc w konkursach otrzymasz dyplomy, z którymi należy zgłosić się do Pokoju Nauczycielskiego. Dzięki nim zdobędziesz dodatkowe punkty do swojego dzienniczka.
Poszło Ci kiepsko na egzaminie? Nie jesteś w stanie zdobyć więcej punktów? Nie martw się, jeśli tylko będziesz chciał, nauczyciele przyjdą z pomocą!
Po zakwalifikowaniu się do wybranej szkoły każdy otrzyma pamiątkowe Potwierdzenie przyjęcia :)

Bilety oraz zgłoszenia do konkursu cosplay można rezerwować w systemie Nagato do 23 lipca. Również przez system nagato można zgłaszać atrakcje, jednak tylko do 9 lipca. 

I pamiętaj!
Schludny mundurek będzie dodatkowym atutem! (W kwestii mundurków macie pełną dowolność, możecie popisać się własną inwencją :)

Szczegółowe informację znajdziecie na stronie internetowej.
Zapraszamy również na nasze wydarzenie na facebook'u,
 oraz fan page.

Tagi Konwenty