Firma ATLUS przedstawia dwie kultowe gry z serii Persona: Persona 3 Portable i Persona 4 Golden, w wersjach na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows PC, Steam, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Już dzisiaj subskrybenci abonamentu Xbox Game Pass mogą w jego ramach pobrać i zagrać w oba tytuły. Nowe wersje gry posiadają ulepszoną oprawę graficzną oraz nowe elementy i mechaniki, dostosowane do współczesnego gracza – możliwość wyboru poziomu trudności, nowe wersje językowe oraz zapis stanu gry w momencie opuszczenia rozgrywki (w poprzednich wersjach zapis był możliwy jedynie w specjalnych punktach).

 

 

Obie gry dostępne są w cyfrowych sklepach każdej platformy w cenie 90 zł każda. Premiera tytułów Persona 3 Portable i Persona 4 Golden na współczesnych platformach to świetna okazja dla fanów oraz nowych graczy, by wejść w świat tych ponadczasowych klasyków RPG.

Persona 3 Portable

Czy jeśli powiem, że pomiędzy jednym a drugim dniem znajduje się „ukryta” godzina... uwierzysz mi? Ten nieznany czas to „godzina mroku”. Miasto pochłania dziwny bezruch. Ludzie zmieniają się w upiorne trumny, a wszędzie grasują potwory nie z tego świata zwane Cieniami. Pewnej nocy główny bohater zostaje przez nie zaatakowany. Gdy wygląda na to, że cała nadzieja przepadła, budzi się moc serca – Persona.

Persona 4 Golden

Mówi się, że jeśli wpatrzysz się w telewizor deszczową nocą, pojawi się w nim twoja bratnia dusza... Ta dziwna pogłoska powoli rozprzestrzenia się po spokojnym miasteczku Inaba, nowym domu protagonisty. Wtedy też rozpoczyna się seria tajemniczych morderstw. Wciel się w postać głównego bohatera i wraz z towarzyszami odszukajcie drogę do prawdy. Może nawet otworzycie drzwi do innego świata?

 

 

 

Tagi Gry