Nadciąga prawdziwa gratka dla fanów japońskich bijatyk. Przedstawiciele firmy Cygames i studia Arc System Works oficjalnie zapowiedzieli grę o tytule Granblue Fantasy: Versus Rising. Ogłoszenie miało miejsce na odbywającym się dzisiaj evencie Granblue Fantasy Fes 2022 – 2023.

Dowiedzieliśmy się również, że premiera tej produkcji na PC, PS4 i PS5 odbędzie się jeszcze w 2023 roku. Mowa nie tylko o rynku japońskim, ale arenie międzynarodowej. Sprawdźcie poniżej jeszcze świeży zwiastun.

 

 

 

Granblue Fantasy Versus to gra, która zadebiutowała na PC i PS4 w marcu 2020 roku. Tym razzem twórcy postanowili wydać odświeżoną wersję tego tytułu, która będzie zawierała mnóstwo zmian nie tylko w kwestii podkręconych tekstur. Pojawi się wiele nowych elementów i mechanik.

Na graczy czekają oryginalne 24 postacie, oraz mnóstwo dodatkowych wojowników, którzy zostaną przedstawieni nieco później. Co ciekawe, tryb fabularny zostanie nieco uproszczony, ale nadal będzie zawierał historię przedstawioną w Granblue Fantasy: Versus. Nie zabraknie za to zupełnie nowej opowieści z nowymi postaciami. Możemy liczyć także na cross-play.

Granblue Fantasy: Versus

Legendarny producent bijatyk ARC SYSTEM WORKS i studio Cygames wspólnymi siłami przywrócili ukochany świat Granblue Fantasy jego macierzystej konsoli w postaci dynamicznej i stymulującej rywalizację gry. Granblue Fantasy: Versus oferuje plejadę najpopularniejszych postaci: każda z nich walczy w unikalnym stylu, który łatwo podłapać, ale trudno opanować. Gra zawiera również tryb fabularny będący zupełnie nową, oryginalną historią opowiedzianą w kunsztownie zaprojektowanych wstawkach filmowych. Graj solo lub ze znajomym, stawiając czoła falom wrogów w emocjonujących starciach z gatunku RPG.

Data premiery Granblue Fantasy: Versus Rising to 2023 rok.

 

Tagi Gry