Najszybszy jeż na świecie nadbiega bez chwili wytchnienia. Już za dwa miesiące odbędzie się premiera gry Sonic Frontiers, a tym razem firma SEGA postanowiła podzielić się z graczami bardzo ciekawą informacją.

Oficjalnie ogłoszono, że utwór, który pojawi się w trakcie napisów końcowych tej gry, stworzy znany japoński zespół ONE OK ROCK. Kawałek, o którym mowa, nosi tytuł "Vandalize". Jego fragment możecie przesłuchać poniżej.

Dla fanów tego zespołu pojawiła się kolejna niespodzianka, czyli wywiad z członkami ONE OK ROCK.

 

 

 

W najnowszej obłędnie szybkiej przygodzie Sonica spotkają się… różne światy. Walcz z hordami potężnych wrogów, poznając zadziwiający świat pełen akcji, przygód i tajemnic. Wbiegnij na nowe wyżyny i poczuj dreszcz szybkiej gry platformowej z otwartymi poziomami, pędząc przez pięć wielkich wysp Starfall Islands. Skocz w wir przygody, opanuj moc Starożytnych i spróbuj powstrzymać nowych, tajemniczych wrogów. Odkryj nowy etap ewolucji gier z serii Sonic!

Wersja Digital Deluxe zawiera skrzynię ze Skarbem Odkrywcy skrywającą przydatne przedmioty: pamiątki po Amy, zębatkę portalu, klucze do skarbca ze Szmaragdami Chaosu, dodatkowe rękawiczki i buty dla Sonica, a także cyfrowy album z grafikami oraz mini ścieżką dźwiękową zawierającą 25 utworów.

Zamów w przedsprzedaży i otrzymaj skrzynię ze Skarbem Awanturnika zawierającą punkty umiejętności, czerwone ziarna mocy i niebieskie ziarna pancerza, aby Sonic zaczął przygodę z jeszcze większą werwą!

 

Poznaj zupełnie nową rozgrywkę na otwartych poziomach

Pędź przez pięć wielkich wysp Starfall Islands, z których każda oferuje wyjątkowe platformowe wyzwania i sekrety do odkrycia.

Niezrównana wolność i pęd

Wybierz swoją drogę i odkrywaj misje poboczne, rozwiązuj zagadki, wspinaj się na olbrzymie konstrukcje, wędkuj i spotkaj nowego przyjaciela – albo dwóch…

Podejmij wyzwania cyberprzestrzeni

Odblokuj poziomy w cyberprzestrzeni z wyjątkową rozgrywką platformową 3D z prędkościami Sonica i wyzwaniami, które wystawią twoje umiejętności na najwyższą próbę.

 

Cyberwalka

Użyj nowego systemu walki i ulepszeń drzewka umiejętności, aby łączyć ruchy takie jak uniki, parowanie, kontrataki, komba i nową umiejętność cyberokrąg i pokonać tajemniczych wrogów.

Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg

Wciel się w Sonica i zacznij odkrywać sekrety pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej przez hordy robotów.

Gra Sonic Frontiers trafi na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC już 8 listopada 2022 roku.