Już w lipcu tego roku zadebiutuje drugi sezon wysoko ocenianej serii anime Made in Abyss, bazującej na mandze autorstwa Akihito Tsukushiego. Jednak, niedługo potem na społeczeność graczy czeka pewne niespodzianka.

Firma Spike Chunsoft podała dokładny termin premmiery zapowiedzianej jakiś czas temu gry Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness (Made in Abyss: Yami o Mezashita Rensei). Ta produkcja RPG trafi na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC już 2 września 2022 roku.

dfbfb

 

Poza wydaniem standardowym w sprzedaży dostępna będzie także wersja kolekcjonerska, w której znajdzie się m. in. plakat przygotowany przez Kinema Citrus.

Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness to gra 3D akcji RPG, w której gracze doświadczą zupełnie oryginalnej historii, przygotowanej przez autora Made in Abyss, Akihito Tsukushiego. W obsadzie głosowej pojawią się aktorzy i aktorki występujący w serii anime.

Co ciekawe, w czerwcu zeszłego roku zapowiedziano hollywoodzki film aktorski Made in Abyss. Za reżyserię i scenariusz tego projektu odpowiedzialny będzie Kevin McMullin (First Prize, Low Tide). Pozycję producentów objęli Roy Lee (Vertigo Entertainment) i Masi Oka (Mobius Productions), którzy pracowali swego czasu na filmem aktorskim Death Note z 2017 roku.