Ryu Ga Gotoku to japońskie studio odpowiedzialne za popularną na całym świecie serię gier akcji, Yakuza. W czerwcu 2019 roku, po bardzo szybkiej zapowiedzi, na rynek trafiło ich kolejne dzieło, produkcja o tytule Judgment. Chociaż po wspomnianą grę do tej pory mogli sięgnąć tylko właściciele konsoli PlayStation 4, już niedługo się to zmieni.

Przedstawiciele firmy Sega i studia Ryu Ga Gotoku podali oficjalną datę premiery gry Judgment na platformy PlayStation 5, Xbox Series X i Google Stadia. Judgment podbije wspomniane konsole już 23 kwietnia 2021 roku. Cena gry wyniesie 39,99 dolara. Sprawdźcie poniżej nowy zwiastun.

 

Warto dodać, że na europejskim rynku pojawi się wydanie pudełkowe gry w wersji na konsole PS5 i Xbox Series X. Niestety, właściciele tego tytułu na PS4 nie mogą liczyć na darmowy egzemplarz na konsole nowej generacji, lub nawet na przerzucenie swoich save'ów.

Judgment, podobnie jak seria Yakuza, należy do gatunku beat 'em up. Gracz wciela się w detektywa prowadzącego bardzo skomplikowane śledztwo. W tle toczy się równeż wiele innych intryg, w które główny bohater może zostać bardzo łatwo wciągnięty.

Mieliście okazję sprawdzić ten tytuł? A może skusicie się na niego dopiero teraz?

 

Tagi Gry