Magazyn Kadokawa Weekly Famitsu w wydaniu z tego tygodnia, podzielił się z nami informacją, że KOEI Tecmo wyda Dynasty Warriors 9 (Shin Sangoku Musou 8) na PlayStation 4.


Nowe innowacje w grze będą polegały na strzelaniu do wrogów z dystansu i używaniu bosaku, w celu dostania się do wrogiego zamku.
 

 

Magazyn potwierdza również, że nowym generałem zostanie Cheng Pu. Gra będzie oferowałą nowe rodzaje ataków, postacie oraz inne "innowacje".

KOEI Tecmo ogłosiło te grę w grudniu i potwierdzili, że angielskim tytułem gry będzie Dynasty Warriors 9. Gra będzie reprezentowała "odrodzenie" w gatunku hack-and-slash.

Ekipa przedstawiła nową grywalną postać, Zhou Cang. Postać ta jest występuje również w grze Musou Stars, która miała swoją premierę 30 marca. Będzie on dzierżył broń o nazwie Daisatsutō. Producent Dynasty Warriors 9 - Akihiro Suzuki - potwierdził, że wszystkie 83 postaci, które pojawiły się do tej pory w serii od Dynasty Warriors do Dynasty Warriors 8 Empires również pojawią się w nowej odsłonie.

Tagi Gry