Już za kilka tygodnie zadebiutuje trzeci sezon wysoko ocenianego romansu sprzed lat. Netflix przygotowuje premierę trzeciego sezonu Kimi ni Todoke, który obejrzymy na początku przyszłego miesiąca.

Data premiery to 1 sierpnia 2024 roku. Tylko na Netfliksie.

 

 

Wydane do tej pory dwa sezon anime nie adaptowały całego mangowego materiału, więc fani od wielu lat czekali na kontynuację. Jednocześnie potwierdzono, że w głównych bohaterów ponownie wcielą się Mamiko Noto (Sawako Kuronuma) i Daisuke Namikawa (Shota Kazehaya).

Za reżyserię nowych epizodów odpowiada Kenichi Matsuzawa (The Prince of Tennis, The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These), działający z ramienia studia Production I.G. Tomoko Konparu (NANA, Nodame Cantabile, Uta no Prince-sama - Maji Love 1000%) ponownie nadzoruje scenariusz, a pomaga jej w tym Michiko Yokote (Shirobako, Gintama). Muzykę znowu skompnuje S.E.N.S. Project (xxxHOLiC, My Love Story!!).

 

Autorką mangi Kimi ni Todoke jest Karuho Shiina. To historia na co dzień ponurej Sawako Kuronumy, która jest znana jako Sadako (z serii Ring). Mimo iż dziewczyna wydaje się niezwykle mroczna, tak naprawdę nie potrafi odnaleźć się wśród rówieśników. Jej podejście do świata zmienia się, kiedy uwagę na nią zaczyna zwracać niezwykle uśmiechnięty i uwielbiany przez innych uczniów Shōta Kazahaya.

Przy okazji warto przypomnieć, że niedawno na Netfliksie dostępny jest serial aktorski Kimi ni Todoke.