Seria anime Ubel Blatt, bazująca na mandze Etoroujiego Shiono, została zapowiedziana w lutym tego roku. Do sieci trafił właśnie zwiastun tej produkcji, który zdradza także termin premiery.

Emisja tego mrocznego fantasy rozpocznie się już w styczniu 2025 roku.

 

 

Po okolicy krążą plotki na temat tajemniczego zabójcy z czarnym mieczem. Köinzell to młodzieniec, który dzierży właśnie czarny miecz. Jednak, czy to on jest odpowiedzialny za te liczne morderstwa? Jego śladami ruszają elitarni łowcy, ale Köinzell nie zamierza tak łatwo dać się złapać.

Manga Übel Blatt ukazywała się od 2004 do 2019 roku i liczy aż 23 tomy. Autor tej serii zdecydował się stworzyć sequel po latach - pierwszy rozdział Übel Blatt II: The Knights of the Deceased King (Übel Blatt II: Shiseru Ō no Kishidan) zadebiutował 24 lutego 2024 roku. Serię anime reżyseruje Takashi Naoya (Val x Love, Vermeil in Gold, Am I Actually the Strongest?), działając z ramienia studiów Satelight i Staple Entertainment. Tatsuya Takahashi (Val x Love, Vermeil in Gold) zajmuje się scenariuszem, a Kiyoshi Tateishi (Val x Love, Vermeil in Gold) zajął się projektem postaci.

Czekacie na ten tytuł?

dd

 

Tagi Anime Manga