Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już w przyszłym miesiącu światło dzienne ujrzy finał serii anime Ultraman. Przedstawiciele Netfliksa podzielili się nową pełną zapowiedzią ostatniego sezonu tej produkcji odcinkowej.

Sprawdźcie na poniższym materiale, jak będzie prezentował się finał tej niezwykłej historii.

 

 

 

Opis: Serial opowiada o przygodach szóstki superbohaterów. Syn Ultramana (Shinjiro Hayata), Seven, Ace, Zoffy, Jack i Taro kontynuują tradycje legendarnego Ultrabractwa. Razem muszą zmierzyć się z zagrażającymi Ziemi kosmitami. Młody fotograf Kotaro Higashi przypadkiem trafia na tajemniczą sprawę zaginionych osób. Robi zdjęcie, które dowodzi, że było to dzieło kosmitów, i razem ze swoją dziewczyną Izumi zabiera fotografię do SPN. Jednak przypadkowe spotkanie sprawia, że zmienia się w nadczłowieka o niesamowitych supermocach. W dodatku ten Ultraman w ludzkim rozmiarze ma do dyspozycji olbrzymią kosmiczną broń…

Udostępniony na Netflix w 2019 roku serial anime Ultraman (na podstawie kultowej mangi, której twórcami są Tsuburaya Productions, Eiichi Shimizu i Tomohiro Shimoguchi) stał się światowym hitem i otrzymał wiele nagród zarówno w Japonii, jak i za granicą. Drugi sezon zadebiutował dokładnie 14 kwietnia i można go obejrzeć także w Polsce.

Finałowy sezon pojawi się już 11 maja 2023 roku.