Zgodnie z informacja przekazaną w zeszłym miesiącu, już wkrótce gra Dragon Ball Z: Kakarot trafi na konsole obecnej generacji. Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia CyberConnect2 postanowili nie trzymać dłużej graczy w niepewności.

Oficjalnie ogłoszono, że Dragon Ball Z: Kakarot zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X już 13 stycznia 2023 roku. Gracze posiadający ten tytuł na PS4 i Xbox One mogą liczyć na darmowy upgrade.

 

 

Ciesz się historią DRAGON BALL Z, pełną doniosłych wydarzeń i pogodnych misji pobocznych, wśród których znajdziesz nieznane dotąd fragmenty historii, po raz pierwszy wyjaśniające pewne palące kwestie opowieści DRAGON BALL! Tocz spektakularne starcia sagi DRAGON BALL Z z niespotykanym wręcz rozmachem. Walcz na rozległych polach, dewastując je atakami, i doznaj miażdżących konfrontacji z najbardziej ikonicznymi bossami fabuły (Raditzem, Frizerem, Cellem i innymi). Zdobywaj kolejne poziomy rozwoju dzięki mechanice RPG i sprostaj coraz to większym wyzwaniom! Nie ograniczaj się do walk wojownikami Z. Żyj ich życiem! Wędkuj, fruwaj, jedz, trenuj i wypracowuj sobie drogę przez sagi DRAGON BALL Z, zawierając przyjaźnie i budując inne relacje z olbrzymim gronem postaci DRAGON BALL.

Przeżyj raz jeszcze historię Son Goku i pozostałych wojowników Z w DRAGON BALL Z: KAKAROT! Poznaj świat DRAGON BALL Z poza legendarnymi starciami, walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Son Goku, Son Gohanem, Vegetą i pozostałymi. Odkrywaj nowe miejsca i przygody, biorąc udział w niesamowitej opowieści i tworząc potężną więź z bohaterami uniwersum DRAGON BALL Z.

Poza nowym wydaniem tej produkcji na graczy czeka druga Przepustka sezonowa. Złożą się na nią aż trzy dodatki fabularne. Pierwsze rozszerzenie otrzyma tytuł "Additional Scenario: -Bardock- One Man’s Final Battle".

Dowiedzieliśmy się, że nowa Przepustka sezonowa również pojawi się w 2023 roku.

 

Tagi Anime Gry