Zbliża się chwila, na którą czekało wielu fanów anime z całego świata. Oficjalnie ogłoszono dokładny termin premiery nowego sezonu serii Bleach.

Emisja produkcji o tytule "Bleach: Thousand-Year Blood War" rozpocznie się w japońskiej telewizji już 10 października 2022 roku, czyli za nieco ponad miesiąc.

fdbb

 

Pierwszy sezon anime Bleach zakończył się po 366 odcinkach na 480. rozdziale mangi. Ostatni wątek obejmuje rozdziały 481 - 686. Oznacza to, że na fanów Ichigo czeka jeszcze spora dawka nowych epizodów.

Za powstanie nowego sezonu ponownie odpowiedzialne jest studio Pierrot. Ogłoszono również, że nadciągające odcinki przedstawią wydarzenia z wszystkich pozostałych rozdziałów dzieła Tite Kubo. Co więcej, w niedawnym wywiadzie autor zdradził, że podesłał studiu pomysły, które zdecydował się usunąć z mangi. Oznacza to, że możemy ujrzeć nieco bardziej rozbudowane wątki, które wydawały się pominięte, lub zaniedbane w komiksowym pierwowzorze.

fbdfbf

 

Data premiery seriia anime Bleach: Thousand-Year Blood War to 10 października 2022 roku. Co ciekawe, niedawno ogłoszono, że produkcja ta zawita także na platformę Disney+, jednak na obecny moment nie wiadomo, jak informacja ta wpłynie na model dystrybucyjny.