Już wkrótce biblioteka oryginalnych produkcji Netfliksa powiększy się o interesujący tytuł. Zupełnie niespodziewanie zapowiedziano, że już za dwa miesiące w ręce subskrybentów zostanie oddana animowana adaptacja mangi autorstwa Wataru Momosego.

Mowa o komiksie Romantic Killer, który został zapoczątkowany w 2019 roku w 35. numerze Shōnen Jump+ wydawnictwa Shueisha. Tytuł ten wyróżniono 2. nagrodą Jump Vertical Scroll Manga Award.

 

Opis: Anzu Hoshino to licealistka będąca antytezą bohaterki, która nie przykłada wagi do mody i romansów, spędzając całe dni na grach komputerowych. Gdy nagle w jej życiu zjawia się czarodziej imieniem Riri, dziewczyna zostaje zmuszona do wzięcia udziału w projekcie magicznego świata, którego celem jest zapobiec spadkowi populacji. W tej komedii romantycznej zobaczymy, co się stanie, gdy ze świata gier komputerowych, czekolady i kotów Anzu trafi w miejsce, gdzie zewsząd otaczają ją przystojni faceci. Dziewczyna mocno trzyma się zdania, że nie ma ochoty na symulatory randkowe. Spotyka piekielnie przystojnego i popularnego chłopaka, schludnego i wysportowanego przyjaciela z dzieciństwa oraz urodziwego bogacza, który nic nie wie o prawdziwym świecie. Po spotkaniu z Anzu we wszystkich z nich zaczynają zachodzić stopniowe zmiany…

Za powstanie tej animowanej adaptacji odpowiada studio domerica. Premierę na Netfliksie przewidziano na 27 października 2022 roku. Skusicie się na seans?