Już tego lata na fanów anime czekają kolejne losy Bella, Hestii, oraz ich familii. Podczas odbywającego się dzisiaj programu specjalnego udostępniono zwiastun czwartego sezonu serii odcinkowej o tytule Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka (Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?), czyli w skrócie DanMachi.

Poniższe wideo przestawia nadciągający wątek fabularny, oraz stanowi potwierdzenie, że emisja nowych epizodów rozpocznie się już 22 lipca 2022 roku.

 

 

Za powstanie czwartego sezonu tego tytułu ponownie odpowiedzialne będzie studion J.C. Staff. Utwór do openingu przygotował zespół, a kawałek, który zaserwują nosi tytuł "Tentō". W endingu usłyszymy Saori Hayami, która użyczyła utworu o nazwie "Guide". Poniżej znajdziecie informacje na temat nowych członków ekipy produkcyjnej.

  • Dyrektor artystyczny: Jeong Ryeon Kim (Moon Flower)
  • Główny animator: Tomomi Andō
  • Dyrektor fotografii: Shingo Fukuyo
  • Montaż: Kentarou Tsubone

 

Poza wymienionym w ekipie nie zabraknie reżysera Hidekiego Tachibany, nadzorcy scenariusza Hidekiego Shirane, projektanta postaci Shigekiego Kimoto, reżysera dźwięku Jin Aketagawa, oraz kompozytora Keijiego Inai.

Co się natomiast tyczy fabuły czwartego sezonu, wiemy, że obejmie on wątek "Labiryntu" .Wygląda zatem na to, że tym razem na widzów czeka nieco więcej eksploracji tytułowych dungeonów. Czekacie na powrót tej serii?