Już tego lata powróci wysoko oceniana seria anime Made in Abyss. Twórcy tego tytułu postanowili przypomnieć widzom, że wkrótce znowu otrzymają okazję wyruszenia w tę niezwykłą wyprawę. Do sieci trafiła nowa zapowiedź drugiego sezonu wspomnianego anime.

Sprawdźcie poniżej, jak będzie prezentowała się seria o tytule Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun.

 

 

Made in Abyss to manga autorstwa Akihito Tsukushiego. Ukazana historia toczy się wokół tajemniczego systemu jaskiń znanego jako Abyss. Choć na pierwszy rzut oka tytuł ten wydaje się niezwykle kolorowy, jest to produkcja przeznaczona do starszych widzów, w której przewija się wiele brutalnych i krwawych scen.

Co ciekawe, w czerwcu zeszłego roku zapowiedziano hollywoodzki film aktorski Made in Abyss. Za reżyserię i scenariusz tego projektu odpowiedzialny będzie Kevin McMullin (First Prize, Low Tide). Pozycję producentów objęli Roy Lee (Vertigo Entertainment) i Masi Oka (Mobius Productions), którzy pracowali swego czasu na filmem aktorskim Death Note z 2017 roku.

W tym roku na graczy czeka także premiera gry Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness (Made in Abyss: Yami o Mezashita Rensei). Tytuł ten przygotowuje studio Spike Chunsoft.

 

 

Seria anime Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun, czyli drugi sezon, wystartuje w lipcu 2022 roku.