Podczas gdy One Piece nadal ma się bardzo dobrze, kolejny wieloletni shounen zbliża się do nieuniknionego finału. Na łamach najnowsze numeru magazynu Weekly Shounen Jump przeczytamy, że po premierze najnowszego 331. rozdziału manga Black Clover zostanie tymczasowo wstrzymana.

Z udostępnionych informacji wynika, że tytuł ten powróci dopiero po 3 miesiącach. Co więcej, kiedy losy Asty ruszą ponownie z miejsca na czytelników czeka początek finałowego wątku fabularnego. Na obecny moment nie wiadomo, ile potrwa, ale możliwe, że manga Black Clover powoli zbliża się do końca.

 

 

Manga Black Clover ukazuje się od lutego 2015 roku. W latach 2017 - 2021 trwała emisja serii anime bazującej na tym tytule. Wiemy również, że w 2023 roku zadebiutuje pełnometrażowy film anime osadzony w tym uniwersum. Fani mają jednak nadzieję, że wkrótce powróci seria odcinkowa. Kto wie, może zapowiedź finałowego wątku sprawi, że adaptacja faktycznie ruszy z miejsca.

Najnowsze rozdziały Black Clover można śledzić za pośrednictwem oficjalnego serwisu Manga Plus. Jesteście na bieżąco z tym tytułem? A może czekacie na powrót anime?