Już w przyszłym tygodniu na łamach Netfliksa zadebiutuje oryginalny film anime od studia WIT (Attack on Titan). Na subskrybentów czeka seans z produkcją pełnometrażową o tytule Bubble.

Zanim jednak sięgniemy po tę pozycję warto sprawdzić jeszcze świeży zwiastun. Poniższe wideo promujące zawiera utwór przewodni: Eve - Bubble feat. Uta.

 

 

Opis: W Tokio doszło do zaburzeń grawitacji. Jednak pewna para wciąż odczuwa moc wzajemnego przyciągania. Akcja filmu rozgrywa się w Tokio po deszczu baniek, które zaburzyły prawa grawitacji. Odcięte od świata miasto stało się placem zabaw dla grupy młodych ludzi, którzy stracili rodziny. Organizują oni zawody parkouru, z łatwością przeskakując z budynku na budynek. Hibiki, młody mistrz słynący z niebezpiecznego stylu, pewnego dnia robi lekkomyślny ruch i skacze do morza, w którym nadal działa grawitacja. Życie ratuje mu Uta, dziewczyna o tajemniczych mocach. Oboje zaczynają słyszeć dziwny dźwięk, którego nie słyszy nikt inny. Dlaczego Uta pojawiła się w życiu Hibikiego? Ich spotkanie doprowadzi do odkrycia, które zmieni świat.

Za reżyserię tej produkcji odpowiada Tetsuro Araki (Attack on Titan, Kabaneri of the Iron Fortress), a scenariusz przygotował Gen Urobuchi (Puella Magi Madoka Magica, nowelki Fate/Zero, Psycho-Pass). Z kolei projektem postaci zajął się Takeshi Obata (Death Note, Platinum End). Muzykę skomponuje Hiroyuki Sawano (Attack on Titan, 86). Film anime Bubble przygotowuje studio WIT (Attack on Titan).

Premiera na platformie Netflix odbędzie się już 28 kwietnia 2022 roku. Co więcej, dokładnie 13 maja 2022 roku wspomniany film wejdzie do japońskich kin.