Już za niecałe trzy tygodnie w japońskiej telewizji zadebiutuje seria anime Detective Conan: Zero's Tea Time, należąca do uniwersum wykreowanego przez Gosho Aoyamę. Zupełnie niespodziewanie tytułem tym zainteresował się Netflix.

Gigant streamingu udostępnił zwiastun promujący film anime Detective Conan: Zero's Tea Time. Ponadto, ogłoszono, że produkcja ta zostanie oddana w ręce subskrybentów Netfliksa już w lipcu 2022 roku. Kwestia ta dotyczy również Polski.

 

 

Detective Conan to japońska detektywistyczna manga autorstwa Gōsho Aoyamy. Seria jest publikowana w odcinkach w czasopiśmie Shūkan Shōnen Sunday wydawnictwa Shōgakukan od 19 stycznia 1994 roku. Bohaterem serii jest siedemnastoletni detektyw Shinichi Kudou, który pomimo swego młodego wieku i faktu uczęszczania do liceum wiele razy wspierał policję w śledztwach dzięki czemu zyskał ogromną sławę.

Detective Conan: Zero's Tea Time to spin-off mangi Detective Conan, który ukazuje się od maja 2018 roku. To historia Tooru Amuro - potrójnego szpiega, który próbuje utrzymać swoje różne role w ryzach.

Telewizyjna premiera serii anime Detective Conan: Zero no Tea Time jest przewidziana na 4 kwietnia 2022 roku. Seans na Netfliksie będzie możliwy dopiero w lipcu.