Kolejne sezony serii anime Baki cieszą się ogromną popularnością na łamach Netfliksa. Fani tego tytułu ze zniecierpliwieniem wyczekują zapowiedzi nowych odcinków, a tymczasem twórcy postanowili zaserwować nieco inny projekt należący do tego uniwersum.

Oficjalnie zapowiedziano mobilną grę Baki: King of Souls, której premiera odbędzie się jeszcze w 2022 roku. Sprawdźcie poniżej krótki teaser.

Nadciągający projekt nie posiada jeszcze dokładnego terminu premiery, ale wiemy, że będzie to "bijatyka RPG". Gra Baki: King of Souls będzie w pełni darmowa, ale dostanie także różne elementy mikropłatności.

Seria anime Baki, która świętuje triumfy na Netfliksie, bazuje na mandze autorstwa Keisuke Itagakiego. Pierwszy z nowych sezonów pojawił się na platformie streamingowej w 2018 roku. Najnowsza seria, czyli Baki Hanma, zadebiutowała na Netfliksie we wrześniu 2021 roku. Tytuł ten posiada jeszcze wiele materiału do ekranizacji, więc subskrybenci powinni spodziewać się sporej dawki kolejnych odcinków.

Mając na uwadze zawartość mangi i serii anime Baki, możemy śmiało założyć, że gra mobilna pozwoli na rozgrywkę kilkoma znanymi bohaterami. Sam gameplay będzie prawdopodobnie opierał się na przemierzaniu prostych plansz i pokonywaniu licznych mobów, oraz kilku bardziej wymagających bossów.