Po raz pierwszy na temat drugiego sezonu serii anime Made in Abyss usłyszeliśmy w maju tego roku. Zapowiedziano wówczas, że nowe odcinki tej produkcji pojawią się w 2022 roku i wygląda na to, że studio Kinema citrus zamierza dotrzymać danego słowa.

Dokładnie dzisiaj twórcy anime Made in Abyss podzielili się zwiastunem drugiego sezonu. Pełen tytuł nowych odcinków brzmi Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun.

 

 

Poza zwiastunem do sieci trafił także plakat drugiego sezonu. Znajdziecie go poniżej.

Made in Abyss to manga autorstwa Akihito Tsukushiego. Ukazana historia toczy się wokół tajemniczego systemu jaskiń znanego jako Abyss. Choć na pierwszy rzut oka tytuł ten wydaje się niezwykle kolorowy, jest to produkcja przeznaczona do starszych widzów, w której przewija się wiele brutalnych i krwawych scen.

Co ciekawe, w czerwcu tego roku zapowiedziano hollywoodzki film aktorski Made in Abyss. Za reżyserie i scenariusz tego projektu odpowiedzialny będzie Kevin McMullin (First Prize, Low Tide). Pozycję producentów objęli Roy Lee (Vertigo Entertainment) i Masi Oka (Mobius Productions), którzy pracowali swego czasu na filmem aktorskim Death Note z 2017 roku.

W przyszłym roku na graczy czeka natomiast premiera gry Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness (Made in Abyss: Yami o Mezashita Rensei). Tytuł ten przygotowuje studio Spike Chunsoft.

 

Tagi Anime Manga