Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem, podczas odbywającego się tej nocy wydarzenia Netflix Festival Japan 2021 dostaliśmy potężną dawkę nowości ze świata anime. Przedstawiciele giganta streamingu podzielili się porcją zapowiedzi, które postanowilismy zebrać dla was w jednym wpisie.

JoJo's Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean ma datę premiery

Przygody Jolyne Cujoh zadebiutują na Netflikse już 1 grudnia 2021 roku. Wówczas w ręce subskrybentów zostanie oddane pierwsze 12 odcinków tego tytułu. Standardowa emisja w japońskiej telewizji rozpocznie się w styczniu 2022 roku.

Więcej na temat tego tytułu przeczytacie w tym newsie.

 

Ultraman 2

Już w 2022 roku na Netflix trafi drugi sezon serii anime bazującej na legendarnej superbohaterskiej marce, Ultraman. Niestety, żadne dodatkowe szczegóły nie zostały jeszcze wyjawione, ale możecie sprawdzić poniżej nową zapowiedź.

 

Kakegurui Twin

Oficjalnie zapowiedziano, że już w sierpniu 2022 roku na Netflix zawita seria anime bazująca na mandze Kakegurui Twin. To spin-off, którego akcja została osadzona rok przed wydarzeniami z głównej serii Kakegurui.

 

Aggretsuko: Czwarty sezon ma termin premiery

Zaprezentowano zapowiedź nowego sezonu Aggretsuko. Ta popularna produkcja powróci w nowych odcinkach już 16 grudnia 2021 roku.

 

TIGER & BUNNY Part 2

Już w kwietniu 2022 roku na Netfliksie zadebiutuje długo wyczekiwana kontynuacja serii anime Tiger & Bunny. Fani oryginału nie muszą się jednak martwić, ponieważ wkrótce gigant streamingu udostępni także pierwszy sezon tego tytułu.

 

Kotaro Lives Alone

Na Netfliksie znajdzie się coś także dla młodszych widzow. Seria anime "Kotaro Lives Alone" zadebiutuje ekskluzywnie na platformie streamingowej już wiosną 2022 roku.

 

The Orbital Children

To kosmiczna historia osadzona w 2045 roku, za której reżyserię i scenariusz odpowiada Mitsuo Iso. Data premiery to 28 stycznia 2022 roku, a na cały projekt złoży się sześć odcinków.

dw

 

Dwa spin-offy Detektywa Conana

Już wkrótce na Netflix zawitają dwie historie poboczne do jednej z najpopularniejszych mang, Detektyw Conan. Na subskrybentów czekają takie animowane projekty jak Detective Conan: The Cultrip Hanazawa i Detective Conan: Zero's Tea Time.

 

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh ma teaser

Netflix podzielił się pierwszym teaserem ogłoszonego niedawno dwuczęściowego filmu anime ze świata Nanatsu no Taizai. Przypominamy, że produkcja ta zostanie osadzona już po wydarzeniach z głównej serii o Siedmiu Grzechach, a scenariusz przygotowuje sam autor mangi, Nakaba Suzuki. Premiera na Netfliksie odbędzie się w 2022 roku.

 

Vampire in the Garden

Udostępniono pierwszy plakat promujący oryginalną serię anime od studia WIT (Attack on Titan). Wampirza historia trafi na Netflix w 2022 roku.

 

Thermae Romae Novae

"Rzymska" seria anime od studia NAZ trafi na Netflix w 2022 roku. Udostępniono także plakat tego tytułu.

 

exception

Już w przyszłym roku na Netflix zawita także nowa seria z gatunku horror. Za projekt ten odpowiadają studia Tatsunoko Production i 5 Inc.

 

To była naprawdę ciekawa prezentacja ze strony japońskiego oddziału Netfliksa. Podzielcie się tytułami, które najbardziej przykuły waszą uwagę.

 

Tagi Anime Netflix