Zupełnie niespodziewanie nadciąga kolejny event przygotowany przez największego giganta streamingu. Już w przyszłym tygodniu odbędzie się wydarzenie o nazwie Netflix Festival Japan 2021, które zorganizuje japoński oddział platformy.

Wspomniany event odbędzie się w terminie 9 - 10 listopada i nie zabraknie na nim nowinek ze świata filmów i seriali. Skoro mówimy o Kraju Kwitnącej Wiśni to jednym z kluczowych tematów bedą oczywiście produkcje anime. Tej strefie zostanie poświęcony aż cały dzień, a dokładną rozpiskę znajdziecie poniżej.

Podane godziny dotyczą czasu japońskiego, co oznacza, że prezentacje poświęcone anime rozpoczną się 9 listopada o godz. 2:00 czasu polskiego (tak, w środku nocy). Na widzów czeka koncert związany z nadciągającą serią anime JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean. Premiera tego tytułu na Netfliksie wyznaczona jest na grudzień 2021 roku.

O godz. 3:00 (11:00 w Japonii) dostaniemy prezentację ponad 20 nowych tytułów anime, które zmierzają na platformę streamingową. Dokładna lista jeszcze nie jest znana, ale zapowiada się naprawdę interesująco. Wydarzenie będzie można śledzić na Youtube, za pośrednictwem poniższego linku.

 

 

Specjalnie dla was planujemy poświęcić sen tej nocy i przygotować na bieżąco relację z nadciagającego wydarzenia. Jeśli nie zamierzacie czuwać w środku nocy, na Netflix Festival Japan 2021, to po prostu wpadnijcie do nas z rana, a zgarniecie wszystkie najciekawsze informacje przekazane na tym streamie.

Niech moc anime będzie z wami!