Dokładnie wczoraj został wyemitowany dwudziesty, a zarazem ostatni epizod serii anime To Your Eternity (Fumetsu no Anata e), która została swego czasu opóźniona przez wybuch pandemii Koronawirusa. Zgodnie z przewidywaniami, adaptacja mangi autorstwa Yoshitoki Ooimy spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów japońskich animacji.

Nie trudno się zatem domyślić, że tylko kwestią czasu było, aż produkcja ta doczeka sie drugiego sezonu. Twórcy postanowili nie trzymać długo widzów w niepewności i oficjalnie zapowiedziano, że To Your Eternity powróci także w kolejnych odcinkach.

 

Drugi sezon serii anime To Your Eternity wystartuje jesienią 2022 roku, czyli - zgodnie z grafikiem japońskiej telewizji - będzie to najprawdopodobniej październik.

Oficjalny opis pierwszego sezonu: Nieśmiertelny byt schodzi na Ziemię. Przybiera różne formy, aż w końcu osiedla się w ciele wilka. Wówczas spotyka samotnego chłopca, który jest już bliski śmierci. Ów byt przybiera postać chłopca. Doświadcza wielu reinkarnacji, aż ostatecznie zostaje odnaleziony przez dziewczynę imieniem March. Nadaje mu ona imię Fushi i uczy go jak być zwykłym chłopcem.

Emisja pierwszego sezonu tego tytułu wystartowała 12 kwietnia 2021 roku. Za powstanie serii anime odpowiadało studio Brain's Base, które raczej zajmie się także sequelem, chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Manga To Your Eternity ukazuje się od listopada 2016 roku i jeszcze nie dobiegła końca, więc fani animacji mogą spodziewać się sporej dawki nowych epizodów.

 

 

Tagi Anime Manga