Dokładnie 12 lipca 2001 roku na japońskim rynku zadebiutowała manga Fullmetal Alchemist, autorstwa Hiromu Arakawy. Do dzisiaj tytuł ten pozostają jednym z najwyżej ocenianych komiksów w historii.

W związku ze zbliżającym się 20-leciem przygód braci Elric, już wkrótce otrzymamy pewne "ważne ogłoszenie". Bohaterowie mangi Fullmetal Alchemist zagoszczą także na okładce magazynu Shounen Gangan, który trafi do sprzedaży dokładnie 12 lipca.

 

Okazuje się, że na fanów FMA czeka również "nowy projekt", na temat którego żadne dodatkowe szczegóły nie zostały jeszcze wyjawione. Kiedy tylko do sieci trafi więcej informacji, od razu je wam przekażemy.

Przypominamy, że manga Fullmetal Alchemist otrzymała dwie wersje anime. Jedna, zakończona niekanonicznie, była emitowana w latach 2003 - 2004, oraz druga, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, w pełni bazowała na mandze i pokryła cały materiał źródłowy w latach 2009 - 2010. Poza pełnometrażowym filmem anime Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa (2005), w 2017 roku pojawiła się produkcja aktorska, w której główną rolę zagrał Ryôsuke Yamada.

 

 

Tagi Anime Manga