W ramach wydarzenia Netflix Geeked Week przedstawiciele giganta streamingu postanowili zaserwować kilka ciekawych newsów, które z pewnością spodobają się fanom japońskich produkcji.

Po pierwsze, ogłoszono, że zapowiedziana jakiś czas temu nowa wersja serii anime Król Szamanów trafi na Netflix już 9 sierpnia 2021 roku.

 

 

 

Po drugie, film anime Suit Gundam Hathaway, który niedawno wkroczył do japońskich kin, pojawi się na Netfliksie już 1 lipca.

 

 

Na dzisiejszym streamie ogłoszono także trzy inne projekty anime: Bright: Samurai SoulMake My Day i przerażający Exception. Pierwsza z wymienionych pozycji bazuje na filmie aktorskim Bright, w którym zagrał Will Smith.

 

 

 

 

Co więcej, już 26 sierpnia na Netflix trafi nowa seria anime od twórcy Fairy Tail, czyli Eden's Zero.

 

 

Nie mogło także zabraknąć ogromnych robotów z kosmosu, więc przedstawiciele Netfliksa zdradzili, że ostatnia część Transformers: War for Cybertron, o podtytule Kingdom, pojawi się już 29 lipca 2021 roku.

 

 

Na sam koniec swój kompletnie nowy projekt animowany zapowiedział Zack Snyder. Twilight of the Gods zabierze subskrybentów platformy streamingowej do świata mitologii nordyckiej. Sprawdźcie poniżej bardzo ciekawą obsadę.

 

 

Która z wymienionych produkcji najbardziej przykuła waszą uwagę?