Już wkrótce powróci seria anime Made in Abyss i to ze zdwojoną siłą. Chociaż w styczniu zeszłego roku do japońskich kin wszedł film pełnometrażowy, stanowiący kontynuację produkcji odcinkowej, fani tego tytułu ze zniecierpliwieniem wyczekiwali zapowiedzi drugiego sezonu.

Nadszedł ten czas. Oficjalnie zapowiedziano nową serię odcinkową o tytule Made in Abyss: Retsujitsu no Ōgonkyō (Made in Abyss: The Sun Blazes Upon the Golden City). Premiera odbędzie się w 2022 roku.

Ponadto, przedstawiciele studia Spike Chunsoft zapowiedzieli grę RPG akcji należącą do tego uniuwersum. Produkcja o tytule Made in Abyss: Binary Star Falling into Darkness (Made in Abyss: Yami o Mezashita Rensei) również zadebiutuje w 2022 roku. Platformy docelowe to PlayStation 4, Nintendo Switch i PC (Steam).

Historia tego tytułu toczy się wokół tajemniczego systemu jaskiń znanego jako Abyss. Choć na pierwszy rzut oka tytuł ten wydaje się niezwykle kolorowy, jest to produkcja przeznaczona do starszych widzów, w której przewija się wiele brutalnych i krwawych scen.

Pierwszy sezon serii anime Made in Abyss zadebiutował w 2017 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony widzów.

 

 

 

 

Tagi Anime Gry