Wszystkich prosimy o spokój, ale... dzieje się!

Wszystko zaczęło od postu pani Megumi Han na Instagramie, która wyjawiła, że pracuje obecnie nad "tym projektem". Aktorka głosowa ogłosiła, że nie może doczekać się ponownej współpracy ze swoim "partnerem".

 

 

Podobny wpis na Twitterze zamieściła pani Mariya Ise, która także wyjawiła, że nagrywa kwestie głosowe razem ze swoim "partnerem".

 

 

Megumi Han to aktorka głosowa Gona z serii anime Hunter x Hunter (2011). Mariya Ise wciela się w Killuę.

Niestety, żadne dodatkowe szczegóły na temat tego tajemniczego przedsięwzięcia nie są znane. Fani jednak od razu zaczęli snuć teorie na temat powrotu serii anime Hunter x Hunter. Niestety, chociaż od emisji "pierwszego sezonu" tego tytułu minęło już kilka lat, powrót nie jest tak prosty jak mogłoby się wydawać.

Seria anime HxH z 2011 roku ekranizowała 339 rozdziałów mangi autorstwa Yoshihiro Togashiego. Na obecny dzień manga liczy tylko 390 rozdziałów. Co więcej, od ponad 2 latach tytuł znajduje się na wstrzymaniu. Nowa seria mogłaby zatem liczyć maksymalnie 12, lub 24 odcinki. A może czeka nas film kinowy? W rozdziałach, które nie doczekały się jeszcze ekranizacji ma miejsce bardzo ciekawa walka, którą fani anime z pewnością chcieliby ujrzeć. Równie intrygującym projektem mogłaby być gra wideo Hunter x Hunter. Co wy na to?

 

Tagi Anime Manga Gry