Mamy bardzo ważne wieści dla fanów anime. Na oficjalnym koncie Twitter poświęconym serii Black Clover został zamieszczony teaser, którego treść zdradza, że wielkimi krokami zbliża się koniec wspomnianej produkcji odcinkowej.

Seria anime Black Clover zakończy się na 170. odcinku, którego premiera będzie miała miejsce w japońskiej telewizji już 30 marca 2021 roku.

 

 

Warto jednak dodać, że wraz z teaserem twórcy tego tytułu wyjawili, że we wspomnianym terminie światło dzienne ujrzy bardzo ważna informacja związana z serią Black Clover. Możliwe, że produkcja ta doczeka się kolejnego sezonu, mając na uwadze, że mangowy pierwowzór nadal się ukazuje.

Seria anime Black Clover wystartowała w październiku 2017 roku. Chociaż pierwotnie tytuł ten miał zakończyć się na 51 odcinkach, ostatecznie jego emisja trwa nieprzerwanie już niemal od 4 lat.

Black Clover Anime to Debut on Crunchyroll This Fall

Akcja tego tytułu bazuje na mandze autorstwa Yuukiego Tabaty, która wystartowała w lutym 2015 roku i do tej pory objęła aż 280 rozdziałów. To historia młodzieńca imieniem Asta, który choć pragnie zostać wielkim magiem, nie przejawia zdolności magicznych. Z czasem okazuje się jednak, że posiada on potencjał przewyższający jego rówieśników.

Za serię anime Black Clover odpowiada studio Studio Pierrot, a funkcję reżysera pełni Tatsuya Yoshihara (Monster Musume, Yatterman Night, Muromi-san, Long Riders!).

 

Tagi Anime Manga