W ciągu ostatnich kilku miesięcy na łamach serwisu Crunchyroll zadebiutowały serie anime, bazujących na koreańskich manhwach. Ekranizacji doczekały się takie komiksy jak Tower of God, oraz God of Highschool, a na horyzoncie znajdują się następne pozycje w tym Noblesse. Koreańskim tytułem, który do tej pory nie został podjęty, a posiada fanów na całym świecie, pozostaje web novel Solo Leveling, autorstwa Chugonga. Już wkrótce temat ten może ulec zmianie.

Jak podaje niemiecki serwis manga-passion.de, przedstawiciele koreańskiego wydawcy D&C Media, odpowiedzialnego za Solo Leveling, wyjawili, iż rozważają opcję poszerzenia wspomnianej serii o dodatkowe media. Trwają dyskusje zarówno nad grą wideo, jak i ekranizacją w formie serii anime.

vdv

 

Opis: Na całym świecie panoszą się potwory, na które polują,wyposażeni w specjalne zdolności, Łowcy. Główny bohater Solo Leveling, Sung Jin-woo, jest łowcą o najniższej randze E, który niemal nie różni się od zwykłego człowieka. Otrzymuje nawet przydomek "Najsłabszy". Pewnego dnia Sung Jin-woo, wraz z innymi łowcami, wpada w pułapkę, z której cudem uchodzi z życiem. Jako jedyny kończy misję, dzięki czemu zyskuje zdolność "Gracza". Od teraz jest może widzieć poziomy, statystyki i ekwipunek, niczym postać z gry. Czy Sung Jin-woo będzie w stanie zostać najlepszym z łowców?

Gdy tylko pojawi się oficjalna zapowiedź serii anime Solo Leveling, od razu was o tym poinformujemy.

 

Tagi Anime Manga