Serial aktorski One Piece nadal zmierza na Netflix. Chociaż już jakiś czas temu wszelkie większe projekty zostały wstrzymane w Hollywood, ze względu na pandemię Koronawirusa, prawdopodobnie wkrótce się to zmieni. Kolejne ekipy produkcyjne przygotowują się do wznowienia zdjęć, a do wyruszenia na otwarte morze szykuje się także zespół pracujący nad aktorską adaptacją popularnej mangi.

Przedstawiciele serwisu Deadline przeprowadzili wywiad z ekipą Tomorrow Studios, która odpowiada za nadciągający serial One Piece. Dowiedzieliśmy się między innymi, że zdjęcia wystartują już pod koniec tego roku na terenie Afryki. Dokładna lokalizacja nie została wyjawiona, ale możemy śmiało założyć, że w grę wchodzą nie tylko ujęcia lądowe, ale również sceny na otwartych wodach.

Co ciekawe, całkiem niedawno do sieci wyciekł scenariusz odcinka pilotażowego serialu aktorskiego One Piece, który zawierał kilka kluczowych zmian względem mangowego pierwowzoru. Szef Tomorrow Studios, Marty Adelstein, jest ogromnym fanem twórczości Eiichiro Ody, więc nawet pomimo zmian prawdopodobnie otrzymamy historię zgodną z wizją mangaki.

Jakiś czas temu japoński Netflix datował serial aktorski One Piece na 2021 rok, jednak pandemia Koronawirusa prawdopodobnie wpłynie na ten aspekt. W poszukiwanie skarbu Gol D. Rogera wyruszymy najwcześniej w 2022 roku.