Yasuhiro Irie, reżyser anime Fullmetal Alchemist: Brotherhood, oznajmił, iż zamierza zebrać fundusze na ekranizację mangi Halloween Pajama.

Irie planuje stworzyć kampanię na Kickstarterze, której celem będzie uzbieranie wymaganej kwoty do stworzenia 20-minutej wersji animowanej wspomnianego tytułu. Akcja ruszy już 20 października, a kwota docelowa to 20 milionów jenów (ok. 640 tys. zł). Tytuł nadciągającej produkcji to Halloween Pajama in Seattle: The Dream Catcher. Data zakończenia prac to grudzień 2018 roku.

Halloween Pajama to manga autorstwa Yasuhiro Irie, która wystartowała w 2013 roku. W kwietniu tego roku sukces odniosła pierwsza kampania prowadzona przez reżysera, której celem było zebranie kwoty wymaganej do przetłumaczenia mangi na język angielski.

  • Manga Halloween Pajama opowiada losy 10-letniej Jackie O'Wisp, która w snach spotyka różne duchy i zjawy. Do akcji wkracza jej alter ego - Halloween Pajama. Młoda dziewczyna pomaga duchom trafić do nieba. Na jej drodze stają jednak złe demony, z którymi musi się uporać.

 

Tagi Anime