Pierwsza wzmianka, a zarazem zapowiedź anime The Reflection pojawiły się w październiku 2015 roku. Co jest takiego niezwykłego w tym projekcie? Otóż nad tą serią pracuje między innymi Stan Lee. Poniżej prezentujemy pierwszą zapowiedź.
The Reflection powstaje z ramienia studia DEEN oraz należącego do Lee, Pow! Entertainment. Reżyserem anime został Hiroshi Nagahama (Mushihi, Detroit Metal City). Twórcy opisują ten tytuł jako historię o ludziach z super mocami, z których część stoi na straży dobra, a inni czynią zło. Przez ostatni rok nie pojawiła się żadna nowa informacja na temat tej serii. Tymczasem, podczas odbywającego się w ten weekend Los Angeles Comic Conu został udostępniony nowy zwiastun.
Poznaliśmy także więcej nazwisk, osób, które pracują nad tym projektem. Yoshihiko Umakoshi (Berserk, Mushishi) jest szefem animacji. Brytyjski muzyk Trevor Horn skomponował muzykę do anime, a utwór do intro (openingu) stworzył japoński zespół 9nine. Seria zadebiutuje w 2017 roku i choć emisja ma odbyć się w japońskiej telewizji to prawdopodobnie sięgnie po nią, któraś z amerykańskich platform streamingowych. Najprawdopodobniej będzie to Netflix, ale to tylko przypuszczenia.
Tagi Anime