Szykuje się prawdziwa gratka dla polskich fanów mangi i anime. Już w przyszłym roku, w Krakowie, odbędzie się Anime Symphony. To koncert symfoniczny muzyki z anime. Tak, dobrze przeczytaliście.

Orkiestra symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zagra na żywo kawałki z najpopularniejszych serii anime. Nie mogliśmy przejść obok tego eventu obojętnie, dlatego serwis Anime24 objął ten koncert patronatem medialnym. Z pewnością będziemy mieli dla was konkurs na kilka biletów, który w przyszłości przeprowadzimy na naszym facebookowym fanpage'u.

bbb

 

Poniżej znajdziecie kilka słów od organizatorów:

Anime Symphony to wyjątkowe połączenie muzyki symfonicznej i świata animacji z Kraju Kwitnącej Wiśni! Doskonała orkiestra, wspaniali wokaliści, znakomita oprawa graficzna - to wszystko pozwoli publiczności odbyć sentymentalną podróż poprzez ponadczasowe japońskie animacje. W repertuarze pojawią się zarówno klasyczne kompozycje, jak i utwory z nowszych serii anime. Wierzymy, że sukces jest sumą wspólnych działań, dlatego do współpracy i promocji wydarzenia zaprosiliśmy artystów, muzyków, organizacje, serwisy internetowe i konwenty. Sprzedaż biletów rusza niebawem, a my dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Wam niesamowite wrażenia w trakcie koncertu. Jesteśmy również pewni, że trafi on w gusta nie tylko fanów japońskiej animacji ale też miłośników muzyki i zapewni niezapomniane wrażenia.

  • Kto zagra: Orkiestra symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu (i goście) https://namyslowiacy.pl
  • Gdzie: Centrum Kongresowe ICE w Krakowie
  • Data: 22 marca 2024 roku
  • Wydarzenie na FB: LINK

O sprzedaży biletów poinformujemy was już wkrótce. Do usłyszenia w Krakowie!