Jakiś czas temu mieliśmy okazję opublikować newsa na temat naszej akcji "SON GOKU POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY!!!". W tej - wbrew pozorom - nie chodzi o bezcelowe zbieranie fanów serii "Dragon Ball", a o pokazanie innym ludziom, jak połączyła nas popkultura japońska. Pokażmy ilu ludzi w Polsce zostało zainspirowanych mangą i anime! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że z dnia na dzień nasze wydarzenie rośnie, rośnie i rośnie w ludzi. Jeszcze trochę i będzie nas 60 000! Z tej oto okazji postanowiliśmy, że przedstawimy Wam więcej informacji na jego temat.
Link do wydarzenia: SON GOKU POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY!!!
Podkreślamy, iż akcja ma charakter flash mobu. Co to oznacza? Oznacza to oczywiście, że do organizacji tego wydarzenia potrzebujemy jak najwięcej fanów, a przede wszystkim współpracy! Powitajmy Nowy Rok na placach i rynkach w naszych miastach, podnosząc ręce ku górze oraz przekazując Goku jak najwięcej pozytywnej energii! Niech ludzie nas dostrzegą!
Dlatego też zachęcamy Was do tworzenia regionalnych wydarzeń. Obojętnie, czy mieszkacie w dużym mieście, czy małym miasteczku - ważne, że zrobicie to razem!
Nasza akcja ma trzy główne cele, których postaramy się przestrzegać z całych sił:
1. Wspólna dobra zabawa. Bo z czym innym może kojarzyć się wspólny flash mob wraz z ludźmi o podobnych zainteresowaniach? Nie ma opcji, aby zabrakło pozytywnej energii! 2. Pokazanie ludziom, jak wpłynęła oraz zjednoczyła nas "chińska bajka" z Japonii. Bo w końcu to zrobiła, prawda? Aż strach wyobrazić sobie jak nudne byłoby nasze życie, gdyby wśród codziennych czynności zabrakło śledzenia przygód wielkookich bohaterów w anime lub mandze... Więc pokażmy to także innym! 3. Ostatni, a zarazem najważniejszy cel, który jak na razie jest tajemnicą... Jednak szczegółów dowiecie się już wkrótce!
Naszym początkowym celem było zebranie 9000 uczestników. Szybko jednak okazało się, że cel został pokonany w zastraszającym tempie! Postanowiliśmy więc, że naszym kolejnym celem będzie zebranie 90 000 uczestników. Dlatego prosimy Was, dołączajcie i zapraszajcie znajomych do naszego wspólnego wydarzenia. Kiedy wybije sylwestrowa północ wszyscy wznieśmy ręce w górę i uczyńmy świat bezpiecznym! Im więcej ludzi zbierzemy, tym lepiej! Sprawmy, aby nadchodzący rok był inny niż wszystkie poprzednie, manifestując poparcie dla japońskiej kultury popularnej.
Tagi Polska