"SON GOKU POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY!!!"? O co w tym chodzi? Redakcja Anime24 ma okazję być organizatorem nowo powstałej akcji na Facebooku o tym właśnie tytule. Wbrew pozorom nie chodzi tu o bezcelowe zbieranie fanów serii "Dragon Ball". Całość zorganizowaliśmy z określonego powodu: pokażmy wszystkim jak połączyła nas kultura japońska! Pokażmy ilu ludzi w Polsce zostało zainspirowanych mangą i anime.
Dlatego prosimy Was, dołączajcie i zapraszajcie znajomych do naszego wspólnego wydarzenia. Kiedy wybije sylwestrowa północ wszyscy wznieśmy ręce w górę i uczyńmy świat bezpiecznym! Im więcej ludzi zbierzemy, tym lepiej! Sprawmy, aby nadchodzący rok był inny niż wszystkie poprzednie.
Link do wydarzenia: SON GOKU POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY!!!
Akcja ma charakter flash mobu. Oznacza to, iż do organizacji tego wydarzenia potrzebujemy jak najwięcej fanów, a przede wszystkim współpracy! Powitajmy nowy rok na rynkach, placach naszych miast, obojętnie gdzie - zróbmy to podnosząc ręce ku górze i dzieląc się naszą pozytywną energią z Son Goku! Niech ludzie nas zobaczą.
Naszym początkowym celem jest zebranie 9000 uczestników. Brakuje niewielu, jednak im więcej, tym lepiej. Do dzieła!
Tagi Polska