Pamiętacie jeszcze o kultowym filmie animowanym, który zagościł w polskich kinach studyjnych tego lata? Mowa oczywiście o "Wilczych Dzieciach". Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć dzieła Mamoru Hosody, mamy dobrą wiadomość! Właśnie teraz trwa przedsprzedaż "Wilczych Dzieci" na Blu-Ray! Link do strony z przedsprzedażą znajdziecie TUTAJ. Obecnie zbierane są zamówienia. Płyta zostanie wydana, jeśli zbierze się ich wystarczająca ilość.
Zwiastun filmu:
"Wilcze Dzieci" (oryg. „Ōkami Kodomo no Ame to Yuki”) to japońska produkcja, wyreżyserowana przez Momoru Hosodę z 2012 roku. Swoją wspaniałą, wzruszającą fabułą podbiła serca wielu widzów na całym świecie, zdobywając serię prestiżowych nagród (m. in. najwyższy laur japońskiego przemysłu filmowego, jakim jest Japan Academy Prize w kategorii "film animowany" w 2013 roku).
12-ego września bieżącego roku, "Wilcze Dzieci" ukazały się w polskich kinach studyjnych. Nie zabrakło także naszego oficjalnego patronatu!
O ile zbierze się odpowiednia ilość zamówień, premiera kultowej ekranizacji Mamoru Hosody na Blu-Ray odbędzie się już w drugiej połowie grudnia. Do płyty dołączony zostanie wywiad z reżyserem oraz konferencja prasowa z premiery filmu.
Tagi Polska