Wszyscy jesteśmy fanami mang, anime, cosplayu, bądź japońskich gier. Redakcja składa się z samych pokręconych maniaków i co może być szokujące… wszyscy jesteśmy amatorami.

 

Pomimo tych lat funkcjonowania portalu, anime24.pl nigdy nie stało się “profesjonalne”. Mimo iż jesteśmy zarejestrowani jako czasopismo, nasza strona nie zarabia ani złotówki. Nie posiadamy redaktorów zatrudnionych na umowę o pracę, nie posiadamy biura redakcyjnego. Nikt nie zasiada do redakcyjnych komputerów, by siedzieć przed nimi 8 godzin dziennie i przygotowywać dla Was materiały.

 

Każdy z członków naszej redakcji wykonuje swoją pracę w wolnej chwili, poświęcając swój czas, w którym mógłby robić coś innego. Zawsze wydajemy własne pieniądze na dojazdy,  sprzęt, itp. A wszystko to z czystej pasji.

 

Anime24 powstało z potrzeby serca, jako pasjonaci i fani chcieliśmy podzielić się naszymi zainteresowaniami z fanami takimi jak my. Przykładamy wszelkich możliwych starań, by przekazywać najciekawsze wiadomości, najlepsze zdjęcia i pisać jak najlepsze recenzje. Wszystko to właśnie dla Was, drodzy czytelnicy.

Przez lata naprawdę zyskaliśmy grono wspaniałych fanów, dziękujemy Wam, że jesteście z nami! Wasza obecność i wsparcie jest największą motywacją dla redakcji.

 

Jednak z naszą wielkością przybywają też ludzie, którzy nas oceniają. Im więcej osób czyta lub ogląda nasze materiały, tym częściej zdarza się nam usłyszeć krytykę. Stwierdzenie, że coś “nie jest profesjonalne”.

 

I taka jest prawda. Nie jest, bo nasza redakcja jest redakcją amatorską, grupą zwariowanych fanów, którzy zamiast marnować czas na rozrywkę, zasuwają, by dać Wam coś od siebie, by przekazać Wam fragment naszego serca i podzielić się naszą pasją.

 

Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami i obiecujemy nie przestawać rozwijać się właśnie dla Was. Mimo iż nadal jesteśmy amatorami, wszyscy robimy i będziemy robili co w naszej mocy, by nadal tworzyć dla Was jak najwyższe jakościowo treści!

Tagi Polska