Netflix nie przestaje rozbudowywać swojej biblioteki anime. Już niedługo w ręce subskrybentów zostanie oddana wysoko oceniana pełnometrażowa produkcja ze świata One Piece.

Mowa o hicie z 2022 roku, czyli One Piece Film: Red. Seans na polskim Netfliksie będzie możliwy już 1 kwietnia 2024 roku. I nie, to nie jest żart z okazji Prima Aprilis.

dvdd

Streamingowa premiera tego filmu to nie tylko kolejny krok w kierunku rozbudowy bazy anime na Netfliksie. To również następca cegiełka w kreacji jednej platformy łączącej całe uniwersum One Piece. W zeszłym roku dostaliśmy serial aktorski. Od niedawna platforma udostępnia najnowsze odcinki serii anime One Piece a jakiś czas temu zapowiedziano także remake serii w wykonaniu studia Wit.

Akcja filmu anime One Piece Film: Red została osadzona już po wątku Wano. Produkcję tę można oglądać bez znajomości całej serii, ale najlepiej jeśli jesteśmy przynajmniej na bieżąco z wydawanymi odcinkami. Przypominamy, że film ten swego czasu gościł także w polskich kinach.