Dokładnie dwa tygodnie temu premierę miał serial aktorski One Piece, bazujący na niezwykle popularnej japońskiej mandze o tym samym tytule. Ten nowy hit Netfliksa cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji. Nic więc dziwnego, że gigant streamingu już teraz zamówił kontynuację przygód załogi Słomianego Kapelusza.

Dobre wieści przekazał sam autor mangi One Piece, Eiichiro Oda. Udostępnione krótkie wideo z komentarzem mangaki wyraźnie sugeruje, że w nowych odcinkach pojawi się Tony Tony Chopper.

 

 

„One Piece” to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na otwartym morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichiro Ody. Monkey D. Luffy to młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak najpierw musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, który pozwoli mu przetrząsnąć każdą milę bezkresnych mórz, pozostawić w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzyć niebezpiecznych rywali, którzy czyhają na każdym kroku.

W rolach głównych występują: Iñaki Godoy jako Monkey D. Luffy, Mackenyu jako Roronoa Zoro, Emily Rudd jako Nami, Jacob Romero jako Usopp oraz Taz Skylar jako Sanji. „One Piece” to aktorski serial przygodowy o piratach stworzony we współpracy z wydawnictwem Shueisha oraz produkowany przez Tomorrow Studios i Netflix. Matt Owens i Steven Maeda pełnią role scenarzystów, producentów wykonawczych i showrunnerów. Producentami wykonawczymi są również Eiichiro Oda, Marty Adelstein i Becky Clements. W skład dotychczas ogłoszonej obsady wchodzą: Vincent Regan, Ilia Isorelýs Paulino, Morgan Davies, Aidan Scott, Langley Kirkwood, Jeff Ward, Celeste Loots, Alexander Maniatis, McKinley Belcher III, Craig Fairbrass, Steven Ward i Chioma Umeala.

scsc

 

Warto dodać, że niedawno twórcy potwierdzili, iż scenariusz drugiego sezonu tego serialu jest już gotowy. Co więcej, prace na planie mogą wystartować niedługo po zakończeniu trwającego obecnie strajku hollywoodzkich scenarzystów i aktorów. Showrunner, Steve Maeda, wyjawił, że fani powinni wyglądać premiery nowych odcinków już za 1-1,5 roku. Ponadto, twórcy mają plan na 3-6 sezonów. A materiał źródłowy pozwala nawet na więcej.