Starmyu otrzyma nowy sezon anime, OVA oraz kolejny musical
09 październik 2017 00:03:06 · Nezumi

Na oficjalnym koncie Twitter serii Starmyu pojawiła się informacja, że anime otrzyma OVA w październiku 2018, a 3. sezon w 2019 roku. W lipcu 2018 roku pojawi się również druga część musicalu, który będzie gościł na deskach Nippon Seinenkan w Tokio oraz Morinomiya Piloti w Osace.

Poniższy filmik prezentuje fragmenty z różnych produkcji, a także nadchodzące projekty. Zapowiada również premierę pierwszego sezonu na Blu-ray wiosną 2018 roku.

Nowe OVA będzie opowiadało historię Hoshitaniego i jego przyjaciół podczas Halloween. Dodatkowo znajdzie się w nim teledysk do piosenki zatytułowanej Storytellers.

Pierwszy 12-odcinkowy sezon anime Starmyu miał premierę w październiku 2015 roku. Funimation zajęło się emisją serii i tak opisuje fabułę:

Akademia Ayana – miejsce muzycznych marzeń oraz szalonej konkurencji. Nowy uczeń, Yuta Hoshitani, marzy o pracy w show businessie. Jednak, aby się tam dostać musi najpierw zostać zaakceptowanym przez „Kao Kai” – trzech najlepszych uczniów Akademii Ayana. Yuta i jego przyjaciele w celu dostania się na wydział muzyczny muszą przejść przez klasę „Star Frame”, w której nauczają członkowie „Kao Kai”. Pomimo tego, że nowi uczniowie początkowo nie radzą sobie najlepiej, to zyskują uwagę jedngo z członków „Kao Kai”. Właśnie on może się przyczynić do wskazania im ich wymarzonej ścieżki.

Anime posiada także dwuczęściową serię OVA. Pierwsza z nich zawiera 13 odcinków i pojawiła się w lipcu 2016. Natomiast druga ma 14 odcinków i miała swoją premierę we wrześniu 2016 roku.

Drugi sezon anime, posiadający 12 odcinków, ukazał się 3 kwietnia.

Adaptacja pierwszego sezonu anime w postaci musicalu pojawiła się w kwietniu w Tokio oraz w Osace.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Facebook