Godzilla: Pierwszy z trzech filmów anime trafi na Netflix jeszcze w styczniu
07 styczeń 2018 10:20:38 · Wojtini

Pierwszy film anime, z trylogii skupiającej się wokół legendarnego potwora Godzilli, wszedł do japońskich kin 17 listopada 2017 roku. Godzilla: Kaijū Wakusei miało zadebiutować na Netflix pod koniec ubiegłego roku, tak się jednak nie stało. Na szczęście przedstawiciele platformy udostępnili nowy zwiastun, który zdradza, że wspomniana produkcja zadebiutuje na Netflix dokładnie 17 stycznia 2018 roku.

Opis: Końcówka XX wieku. Ludzkość dowiedziała się, że nie tylko ona rządzi Ziemią. Pojawiły sie ogromne stwory Kaiju, oraz król bestii - Godzilla. Przez ostatnie pół wieku ludzkość zmagała się z potworami, ale po wielu porażkach postanowiła opuścić swoją planetę. W 2048 roku wybrańcy udali się statkiem Aratrum na planetę Tau Cetus e, oddaloną od Ziemi o 11,9 lat świetlnych. Po locie trwającym 20 lat okazuje się, że nowy dom nie posiada środowiska przyjaznego ludziom. Głównym bohaterem filmu jest Haruo, który w wieku 4 lat widział jak Godzilla zabija jego rodziców. Przez ostatnie dwie dekady myślał tylko o jednym, aby wrócić na Ziemię i zabić bestię. Haruo wraz z grupą śmiałków wraca na ojczystą planetę, ale ku ich zaskoczeniu na Ziemi minęło już 20 tysięcy lat, a cały ekosystem został ukształtowany na nowo przez Godzillę. Czy ludzkość będzie w stanie odbić swoją planetę? Jaki los czeka Haruo?

Według przedstawicieli Netflix, film zadebiutuje na łamach platformy w 190 krajach. Choć ich nazwy nie zostały wymienione, możemy śmiało założyć, że produkcja zawita także do Polski (z polskimi napisami).

Drga część trylogii - Godzilla: Kessen Kidō Zōshoku Toshi - wejdzie do japońskich kin w maju bieżącego roku. Oznacza to, że na Netflix pojawi się prawdopodobnie w lipcu.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Facebook