Czy Dragon Ball Super zakończy się już w marcu? (aktualizacja)
19 styczeń 2018 14:51:41 · Wojtini

AKTUALIZACJA

Seria Dragon Ball Super zakończy się 25 marca, wraz ze 131. odcinkiem. Informację tę potwierdzili japońscy animatorzy ze studia TOEI.

Możliwe jednak, że w przyszłości zadebiutuje kolejny sezon Dragon Balla. Tymczasem, w grudniu w japońskich kinach zadebiutuje nowy pełnometrażowy film animowany skupiający się na rasie Saiyan.

 

ORYGINALNA TREŚĆ

 

Obecnie trwający wątek w anime Dragon Ball Super trzyma naprawdę dobry poziom. Wygląda jednak na to, że seria ta może zakończyć się już za ok. 2 miesiące.

Studio TOEI Animation udostępniło zwiastun anime GeGeGe no Kitarō. Poniższe wideo zdradza, że tytuł ten dokładnie 1 kwietnia zajmie czas antenowy, który do tej pory należał do Dragon Ball Super.

Po pierwsze, nie jest to przedwczesny żart z okazji Prima Aprilis (start anime 1 kwietnia). Po drugie, nie oznacza to w stu procentach, że DBS zakończy się w marcu. Istnieje możliwość, iż emisja serii opowiadającej losy Goku i spółki zostanie przesunięta na inną godzinę.

Jeśli jednak Dragon Ball Super dobiegnie końca w marcu, wraz z wieloma zimowymi anime, trwający sezon DB będzie liczył 128 lub 129 odcinków (zależnie od terminu emisji ostatniego epizodu).

Chcielibyście, aby anime DBS dobiegło już końca? A może obecny wątek jest dla was bardzo interesujący?

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Facebook