Skończyła się majówka i mamy nadzieję, że jesteście wypoczęci i pełni energii. Pracując nieustannie nad tym, aby Magnificon eXpo był naprawdę świetnym wydarzeniem, na którym będziecie się dobrze bawić, podajemy garść newsów i aktualizacji.
Fani przygód Ichigo i spółki mają kolejny powód do radości, bowiem wraz z wydaniem 55 tomu „Bleach” co tydzień będą umieszczane dodatkowe informacje o nowelce wraz z nowymi rozdziałami mangi.
08 maj 2012 19:00:13 · Valion
Krótko o anime w Xbox Live.
08 maj 2012 18:07:04 · Nezumi
W lipcu 2012 pojawią się na polskim rynku dwa nowe tytuły mangi.
Pierwszy odcinek Code Geass: Akito the Exiled pojawi się w japońskich kinach 4 sierpnia.
„Chapter 0”, będący częścią mangi pod tytułem: RurŁni Kenshin, ukaże się w sierpniowym wydaniu „Weekly ShŁnen Jump”, jednego z najpopularniejszych magazynów w Japonii.
Zaraz po premierze Saint Seiya: Sanctuary Battle w Europie, Namco Bandai wydało dwa nowe trailery.
W dobie cyfryzacji i globalizacji uczelnie wykorzystują coraz to nowsze sposoby pozyskiwania studentów. HAL, jedna z japońskich technicznych uczelni, postanowiła wykorzystać w reklamie... mangakę.
Square Enix, japońskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją oraz wydawaniem gier komputerowych, opublikowało najnowsze zrzuty ekranowe pochodzące z kolejnej odsłony serii Final Fantasy, Theatrhythm: Final Fantasy.
Kazuma Miki: „Poza publikacją nowego woluminu autorstwa Yashichiro Takahashiego, planowane jest coś jeszcze.”
03 maj 2012 12:34:40 · Jiminato
Pewnie wielu z Was zastanawiało się nad tym, dlaczego Wasz ulubiony chapter mangi bądź kolejny odcinek anime mają małe opóźnienia i nie ukazują się w danym terminie? Dzieje się to za sprawą Złotego Tygodnia, w którym wszyscy pracujący Japończycy mają wolne.
Facebook