Zaraz po premierze Saint Seiya: Sanctuary Battle w Europie, Namco Bandai wydało dwa nowe trailery.
W dobie cyfryzacji i globalizacji uczelnie wykorzystują coraz to nowsze sposoby pozyskiwania studentów. HAL, jedna z japońskich technicznych uczelni, postanowiła wykorzystać w reklamie... mangakę.
Square Enix, japońskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją oraz wydawaniem gier komputerowych, opublikowało najnowsze zrzuty ekranowe pochodzące z kolejnej odsłony serii Final Fantasy, Theatrhythm: Final Fantasy.
Kazuma Miki: „Poza publikacją nowego woluminu autorstwa Yashichiro Takahashiego, planowane jest coś jeszcze.”
03 maj 2012 12:34:40 · Jiminato
Pewnie wielu z Was zastanawiało się nad tym, dlaczego Wasz ulubiony chapter mangi bądź kolejny odcinek anime mają małe opóźnienia i nie ukazują się w danym terminie? Dzieje się to za sprawą Złotego Tygodnia, w którym wszyscy pracujący Japończycy mają wolne.
Judit Kawaguchi, dziennikarka telewizyjna japońskiej stacji publicznej - NHK, znana głównie dzięki programowi zatytułowanemu „journeys in japan”, zredagowała artykuł prasowy o Pawle „Mr Jedi” Musiałowskim, byłym redaktorze czasopism: „Kawaii” oraz „MANGAzyn”, który ukazał się na łamach „The Japan Times”, anglojęzycznej gazety codziennej wydawanej w Japonii.
Pierwszy trailer ciekawie zapowiadającej się kinówki Fuse Gansaku: Satomi Hakkenden, będącej adaptacją noweli autora znanego z GOSICK.
Studio Namco Bandai Games podało nowe informacje o pierwszej odsłonie serii gier Dragon Ball Z na kontroler ruchu Kinect.
28 kwiecień 2012 15:30:28 · Nezumi
21 maja pojawi się one-shot Ekurano.
28 kwiecień 2012 15:08:24 · Luka_Wars
O wizycie reżysera i najnowszej produkcji CAPCOM-u.
Zapraszamy wszystkich chcących pomóc przy organizacji konwentów na spotkanie rekrutacyjne.
Facebook